Hizmet Şartları

HİZMET ŞARTLARI

www.kayaca.com ürünlerini ve hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamız ağırlıklı olarak Konfeksiyon ve Bijuteri ürünlerinin satış hizmetini gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Bu şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. www.kayaca.com’un sunduğu hizmetleri kötüye kullanmamalısınız. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi halinde, size sunduğumuz üyeliğinizi askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Firma Bilgileri:

Web adresi: www.kayaca.com – www.kayalargiyim.com

KAYALAR GİYİM – Halil KAYA

Adres: Yıldırım Mah. Cumhuriyet Cad. No.2 KARESİ / BALIKESİR

Tel: 0-266-239 84 66

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. www.kayaca.com’da bulunan görselleri, fotoğrafları ve açıklamaları kopyalama, çoğaltma ve dağıtma hakkınız bulunmamaktadır. Aksi davranışlarınız yasal haklarımızı korumamızı gerektirecektir. Fikri mülkiyet haklarımız “Kullanıcı Sözleşmesi”nde belirtilmiştir.

www.kayaca.com, verdiği hizmetlere bağlı olarak elde ettiği verileri, yasal çerçeve içerisinde kalmak suretiyle kullanma hakkına sahiptir. www.kayaca.com hizmetlerini satın alarak bunu kabullenmiş olursunuz. Hizmetlerimizi düzenli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlerde eklemeler ve değişiklikler yapabiliriz, kimi hizmetlerimizi de kaldırabiliriz ya da askıya alabiliriz. Hizmetlerimiz www.kayaca.com’un web sitesinde belirtilmiştir. Bu hizmetlerin dışında talep edilecek diğer hizmetler, ayrı bir görüşme ve anlaşmaya tabidir.

www.kayaca.com üzerinden, www.kayaca.com'un kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler Kullanıcı''lara ve Üye'lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konulmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. www.kayaca.com üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında www.kayaca.com'un herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, Kullanıcı'ların ve Üye'lerin kendi sorumluluğundadır.

Bu şartlar www.kayaca.com ile sizin aranızdaki ilişkiyi denetler. Bunlar herhangi bir üçüncü taraf lehine hak doğurmaz. Bu şartlara uymamanız halinde derhal işlem yapmazsak, bu, sahip olabileceğimiz herhangi bir haktan (gelecekte işlem yapmak gibi) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

Belirli bir şart uygulanamaz hale gelirse, bu durum diğer hiçbir şartı etkilemez. İşbu sözleşmede belirtilen hususlar ile ilgili istenmeyen durumlar ve anlaşmazlıklar çıkarsa, anlaşmazlıkların giderilmesinde Balıkesir Mahkemeleri’nin yetkili olduğunu kabul etmiş olursunuz.