Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

KAYALAR GİYİM (bundan sonra www.kayaca.com olarak anılacaktır) teslimat bilgileridir.

Stokda bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç 1-3 iş gününde anlaşmalı kargo şirketine verilir.

PTT Kapıda Ödeme Sistemi için firmamızla iletişim kurun.

Stokda bulunmayan ya da tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün termin süreleri geçerli olacaktır. Termin süreleri belirtilmeyen stoklarla ilgili bilgi ise tarafınıza mail yada telefon yolu ile bildirilecektir. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Ürünler, anlaşmalı kargo şirketleri ile adresinize en kısa zamanda teslim edilir. Müşteri sitede yazılı olan toplam kargo ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Kargo şirketlerinden kaynaklanan gecikmelerden www.kayaca.com sorumlu tutalamayacağını unutmayınız.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, bu gecikmelerden www.kayaca.com sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Bekliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

www.kayaca.com, teslim politikaları ile ilgili bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.