İptal ve İade Koşulları

İade Bilgileri;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu / ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte, ürüne ait fatura aslının da mutlaka tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Sipariş edilen ürün / ürünler kargoya verilmeden önce firmamızla iletişim sağlayıp, iptal talebinde bulunulmalıdır. Müşteri telefon ile iptal talebini Telefonla Sipariş Hattına ( 0-266-239 84 66 ) bildirmesi yeterli olacaktır.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

İptal Prosedürü;

Müşteri, sözleşme konusu ürünün tesliminden itibaren 3 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ürünü satın aldığı KAYALAR GİYİM’e şahsen bildirimde bulunulması ve ürünün 7. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteriye verilen Ürünün paketi ile birlikte, KAYALAR GİYİM FİRMASI’na iade faturası ya da Faturanın aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Müşteriye iade edilir veya talebi üzerine yenisi ile değiştirilir. İade ürünün Kargo bedeli müşteriye aittir.

İptal Edilemeyecek Ürün ve Hizmetler;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, müşteri tarafından üründe; zarar görme, yıpratılma, ürün ve ürüne ait parçaların eksik teslim edilmesi,açılmış ya da kullanılmış ürünler, verilen belgelerin (broşür, fatura, garanti belgesi,..) tesliminin yapılamaması durumlarında iptal hakkı kullanılamaz.