Ödeme Seçenekleri


www.kayaca.com'dan,

yapacağınız alışverişler için sizlere birden çok güvenli ve kolay ödeme seçeneği sunmaktayız.

          - Kredi kartı ile ödeme

          - Havale / EFT

          - PTT Kargo ile Kapıda ödeme

KREDİ KARTI İLE ÖDEME          Kredi kartı ile ödemelerinizi; başarısı kanıtlanmış, “PayTR Ortak Ödeme Sayfası” ile kart bilgilerinizi kolayca ve güvenli bir şekilde girerek alışverişinizi tamamlarsınız. PayTR Ortak Ödeme Sayfası’nda kayaca.com logomuzu görebilirsiniz.

          Ödeme sayfasını kullandığımız “Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş.”, 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

          PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir.

          Müşterilerimiz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabilir, puanlarını alışverişlerde kullanabilirler.

          Dilerseniz 6 bankanın taksit tablosundan vade farksız 2-9 taksite kadar kolay alışveriş fırsatı yakalarsınız. ( Axess, World, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf )
HAVALE / EFT İLE ÖDEME

          Aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz bankaların hesap numaralarına yapmış olduğunuz havale veya EFT bilgilerini firmamıza ileterek alışveriş yapabilirsiniz.

          Havale veya EFT hesabımızda gözüktükten sonra 1 iş günü içinde ürün kargoya teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir.


PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME

          Dilerseniz PTT Kargo ile kapıda ödeme seçeneği de Ödeme Sayfamızda mevcuttur.